Вещание начнется через
06
Дни
12
Часы
12
Мин
12
Сек

Віртуальний павільйон Данії на виставці «Віртуальний експорт-драйв  для Східної та Центральної Європи – 2021»

Познайомтеся з провідними данськими постачальниками послуг з догляду за літніми людьми, а також із технологіями для підтримки й добробуту. Захід проводиться онлайн, участь безкоштовна!

Відвідайте наш Віртуальний експорт-драйв для Східної та Центральної Європи з 17 травня до 17 червня 2021 щодня у прямому ефірі з 10.00 до 16.00 за центральноєвропейським часом.   

Віртуальний павільйон Данії, з допомогою посольств Данії, відвідає країни Центральної та Східної Європи: Польщу, Чехію, Україну, Угорщину та Словаччину, а сама платформа є відкритою для всіх. Слід лише заповнити форму реєстрації (дивіться нижче).

«Прогуляйтеся» залами віртуальної виставки та поспілкуйтеся з данськими компаніями, які надають послуги для підтримки літніх людей.  

Спробуйте данські винаходи з догляду за літніми людьми в індивідуальних кабінках під спільною назвою: Павільйон Данії.

Відвідайте Інформаційний центр та Залу для семінарів та дізнайтеся про продукцію, рішення та сервіси, пов’язані з доглядом за літніми та технологіям підтримки в Данії.

«Потусуйтеся» у віртуальній бізнес-вітальні та познайомтеся з данськими постачальниками та організаціями з Данії, Польщі, Чехії, України, Угорщини та Словаччини.  

Довідайтеся ще безліч цікавого про данську систему догляду за літніми людьми та ноухау в інноваціях та технологіях через міжнародний портал Healthcare DENMARK про охорону здоров’я в Данії, наукові дослідження та нововведення. 14 червня візьміть участь у нашому круглому столі, присвяченому перспективам догляду за літніми людьми в Данії та у центрально-європейському регіоні і познайомтеся з колегами із профільних організацій.

Павільйон працює наживо і проводить відео-презентації, чати, листування, щоденні конференції в Teams/Skype.

Ціна: Безкоштовно! Реєструйтеся сьогодні!

Анкета:
Ім`я*
Прізвище*
Адреса електронної пошти*
Пароль*
Компанія*
Посада*
Загальні умови та правила*
На основании моей регистрации я соглашаюсь с использованием Google Recaptcha. Подробности об обработке персональных данных в Google Recaptcha Вы найдете здесь (Заявление о конфиденциальности данных).

* = Обязательно для заполнения

Ваша регистрация отправляется на наш сервер.
Вещание начнется через
00
Дни
00
Часы
00
Мин
00
Сек

Participating companies

 

 

For General Information

Click here to send an email

 

Click here to send an email

 

 

For Technical Support

Click here to send an email