Událost začíná v
06
Dny
12
Hodiny
12
Min
12
Sek

Virtuální pavilon Dánska na virtuálním veletrhu o péči o seniory v regionu střední a východní Evropy 2021

Seznamte se s předními dánskými dodavateli zaměřenými na péči o seniory a asistenční a sociální technologie. To vše online a zdarma!

Navštivte náš virtuální veletrh od 17. května do 17. června 2021 denně od 10:00 do 16:00

Virtuální pavilon Dánska s podporou dánských velvyslanectví bude otevřen účastníkům ze zemí střední a východní Evropy - Polska, České republiky, Ukrajiny, Maďarska a Slovenska. Je otevřený pro všechny. Stačí se zaregistrovat prostřednictvím formuláře níže.

Projděte se po virtuálních výstavních halách a setkejte se s dánskými dodavateli.

Poznejte dánská řešení v jednotlivých stáncích v rámci dánského pavilonu.

Navštivte Informační centrum a Přednáškovou místnost a dozvíte se více o produktech, řešeních a službách souvisejících s péčí o seniory a asistenční technologií v Dánsku

Vstupte do virtuální haly “Business Lounge” a setkejte se s dánskými dodavateli - a dalšími návštěvníky z Dánska, Polska, České republiky, Ukrajiny, Maďarska a Slovenska.

Dozvíte se mnohem více o dánském systému péče o seniory a dánském know-how v oblasti zdravotnických inovací a technologií prostřednictvím Healthcare Denmark - mezinárodní bránou do dánských expertních znalostí a inovací v oblasti zdravotnictví. 14. června se můžete připojit k naší živé konferenci u kulatého stolu o budoucnosti péče o starší v Dánsku a regionu střední a východní Evropy

V pavilonu se denně konají videoprezentace, virtuální diskuze prostřednictvím chatu či emailu, konferenční hovory přes MS Teams nebo Skype

Cena: Zdarma - zaregistrujte se ještě dnes!

Seznam společností, které představují prvotřídní produkty, řešení a služby ve virtuálním pavilonu v Dánsku, naleznete zde.

Registrujte se zde:
Jméno*
Příjmení*
E-mailová adresa*
Heslo*
Společnost/organizace*
Pracovní pozice*
Všeobecné obchodní podmínky*
Se zaregistrováním se souhlasím s používáním služby google Recaptcha. Podrobnosti k zpracování dat službou Google Recaptcha naleznete zde (Ustanovení o ochraně osobních údajů).

* = Povinné údaje

Registrace se odesílá na náš server.
Událost začíná v
00
Dny
00
Hodiny
00
Min
00
Sek

Participating companies

 

 

For General Information

Click here to send an email

 

Click here to send an email

 

 

For Technical Support

Click here to send an email