Event starts in
06
Day(s)
12
Hour(s)
12
Min
12
Sec

Virtuálny pavilón Dánska na virtuálnom veľtrhu o starostlivosti o seniorov v regióne strednej a východnej Európy 2021

Zoznámte sa s poprednými dánskymi dodávateľmi zameranými na starostlivosť o seniorov a asistenčné a sociálne technológie. To všetko online a zadarmo!

Navštívte náš virtuálny veľtrh od 17. mája do 17. júna 2021 denne od 10:00 do 16:00

Virtuálny pavilón Dánska s podporou dánskych veľvyslanectiev bude otvorený pre účastníkov z krajín strednej a východnej Európy - Poľska, Českej republiky, Ukrajiny, Maďarska a Slovenska. Je otvorený pre všetkých. Stačí sa zaregistrovať prostredníctvom formulára nižšie.

Prejdite sa po virtuálnych výstavných halách a stretnite sa s dánskymi dodávateľmi.

Spoznajte dánska riešenia v jednotlivých stánkoch v rámci dánskeho pavilónu.

Navštívte Informačné centrum a prednáškovú miestnosť a dozviete sa viac o produktoch, riešeniach a službách súvisiacich so starostlivosťou o seniorov a asistenčnou technológiou v Dánsku

Vstúpte do virtuálnej haly "Business Lounge" a stretnite sa s dánskymi dodávateľmi - a ďalšími návštevníkmi z Dánska, Poľska, Českej republiky, Ukrajiny, Maďarska a Slovenska.

Dozviete sa oveľa viac o dánskom systéme starostlivosti o seniorov a dánskom know-how v oblasti zdravotníckych inovácií a technológií prostredníctvom Healthcare Denmark - medzinárodná brána do dánskych expertných znalostí a inovácií v oblasti zdravotníctva. 14. júna sa môžete pripojiť k našej živej konferencii pri okrúhlom stole o budúcnosti starostlivosti o starších v Dánsku a regióne strednej a východnej Európy

V pavilóne sa denne konajú videoprezentácie, virtuálne diskusia prostredníctvom chatu či emailu, konferenčné hovory cez MS Teams alebo Skype

Cena: Bezplatne - zaregistrujte sa ešte dnes!

Zoznam spoločností, ktoré predstavujú prvotriedne produkty, riešenia a služby vo virtuálnom pavilónu v Dánsku, nájdete tu.

Registrujte sa tu:
Meno*
Priezvisko*
E-mailová adresa*
Heslo*
Spoločnosť / organizácia*
Pracovná pozícia*
Všeobecné obchodné podmienky*
With my registration I agree to the use of Google Recaptcha. Details about Google Recaptcha data processing can be found here (Data Privacy Statement).

* = Required

Your registration is being sent to our server.
Event starts in
00
Day(s)
00
Hour(s)
00
Min
00
Sec

Participating companies

 

 

For General Information

Click here to send an email

 

Click here to send an email

 

 

For Technical Support

Click here to send an email